SARIGÖZOĞLU MESLEKİ EĞİTİM SUBEMİZİN 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL BİR TÖRENLE TAMAMLANDI

          Sarıgözoğlu Mesleki Eğitim Şubemizin 2013-2014 eğitim öğretim yılı özel bir törenle tamamlandı. Törene Özel MOSTEM ve Manisa Mesleki Eğitim Merkezi’nden İdarecilerle, Sarıgözoğlu çalışanları, öğrencileri ve eğitim kadrosu katıldı. Törende konuşan Sarıgözoğlu Mesleki Eğitim Şubesi Eğitim Yöneticisi İlhan İLKHAN: “ Sarıgözoğlu Mesleki Eğitim Şubesi olarak; hayata gülümseyen, mesleğini benimseyen, görevini önemseyen yaklaşımlarla gençlerimizi; eğitimin, bilimin öngördüğü kurallar ve koşullar içinde; sevgi, saygı ve hoşgörüye dayalı bir ciddiyetle, yeteneklerinin el verdiği en üstün başarıya ulaştıracağımıza inancımız ve güvenimiz tamdır. Öğrencilerimizi, kendini tanıyan, yeteneklerini bilen, duyarlı, düşünen, düşündüğünü uygulayabilen soran, sorgulayan, eleştiren, iyiden-doğrudan-güzelden yana tavır koyabilen bireyler olarak Türkiye`nin aydınlık geleceği için sağlam karakterli gençler yetiştirmek en büyük idealimizdir” dedi.

Törende Konuşma yapan Metal Teknolojisi Öğretmenimiz Halit YAVUZ ise;  Okulumuzda şu an itibariyle Kalıp bölümünde 27 pres bölümünde de 25 öğrenci olmak üzere 52 öğrencimi eğitim gördüğünü, öğrencilerimizden 5 tanesinin bu dönem itibariyle mezun olduğunu belirti ve  “mezun olan öğrencilerimize ustalık dönemlerinde başarılar diliyorum. Karne alan öğrencilerimize de kendilerini sürekli geliştirmeyi öneriyorum, tüm Sarıgözoğlu çalışanları olarak  gençlerimizi eğitirken; bizlerin de sözlerimiz kadar hareket ve davranışlarımızla da gençlerimize örnek olmak gerektiği kanaatindeyim. İfadelerini kullandı.

Törende dereceye sınıflarını Birincilikle bitiren 2 öğrencimize tam maaş ikramiye, not ortalaması 4.00’ın üstünde olan 9 öğrencimize yarımşar maaş ikramiye, not ortalaması 3.50’nin üzerinde olan 12 öğrencilerimize de çeyrek maaş ikramiye ödülü verilmiştir.