TASARIM MERKEZİ

2018’de T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescillenen Tasarım Merkezimiz’de, firmamıza katma değer ve rekabet avantajı sağlayan, kalıpların işlevselliğini ve özelliklerini geliştirme esaslı yenilik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Tasarım Merkezi projelerinde proje faaliyetleri ile ilişkili tasarım, tasarım doğrulama, geçerli kılma süreçleri işletilmektedir.

Tasarım Merkezimiz, hem iç hem de dış müşteriler ile kalıp-parça tasarımı, sac metal şekillendirme, deneme üretimleri, alıştırma çalışmaları, kaynaklı imalat, fikstür tasarımı, mekanik birleştirme yöntemleri esasında yenilikçi çalışmalar yürütmektedir.

Ek olarak üniversiteler, müşteriler ve tedarikçi şirketleri ile siparişe dayalı Tasarım faaliyetleri kapsamında, simülasyon, görüntü işleme, optimizasyon, pres altı adaptif komponent tasarımı gibi konularda kalite ve verimlilik artışı ile Ülke ve Dünya için yeni ürün geliştirme çalışmalarını kısa, orta ve uzun vadedeki stratejileri esasında gerçekleştirmektedir.

2019/04802 numaralı, ‘Kalıplarda Gazlı Silindir Kullanım Gereksinimini Ortadan Kaldıran Pres Makinesine Montajlanabilen Yeni Bir Üst İtici Mekanizma’ başlıklı 1 patent başvurumuz bulunmaktadır.